Jak działam

Jestem freelancerem, działającym według własnych zasad, które pozwalają mi na pełne zaangażowanie w każdy rozpoczęty projekt.

Gdzie pracuję?

Jestem freelancerem, działającym według własnych zasad, które pozwalają mi na pełne zaangażowanie w każdy rozpoczęty projekt.

Zlecenia

Unikam zleceń, które mnie nie przekonują, tych nastawionych na powtarzanie fraz pozycjonujących, z których wychodzi jeden wielki bełkot, zamiast sensownego przekazu.

Klienci

Wielokrotnie zdarzało mi się, że Klient podsyłał mi do korekty teksty przygotowane przez speców od pozycjonowania, których po prostu nie dało się czytać. I co z tego, że dzięki kluczowym frazom, ruch na stronie będzie większy, skoro tych co tam się pojawią odstraszą banalne, niepoprawne czy też nieskuteczne teksty?

Współpraca

Decydując się na współpracę ze mną, możesz oczekiwać szybkiej odpowiedzi, profesjonalnego podejścia do tematu, podanego konkretnego terminu realizacji projektu, i oczywiście tekstów, które spełnią Twoje oczekiwania.

W przeciwieństwie do większości freelancerów, pracuję w ściśle określonych godzinach – także bez problemu skontaktujesz się ze mną pomiędzy 8:00 a 16:00, co zdecydowanie ułatwi naszą współpracę.

Nie otrzymasz ode mnie szablonowego cennika, ponieważ każde zlecenie wiąże się z indywidualną wyceną, uzależnioną od oszacowania czasu pracy, który wymaga dany projekt. 

COPYWRITING99%
skillbar
MARKIETING88%
skillbar
SOCIAL MEDIA85%
skillbar
KREOWANIE WIZERUNKU75%
skillbar

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, nie posiadam gotowych szablonów artykułów na firmowe blogi czy branżowych schematów contentów social media, ponieważ dobry tekst może powstać jedynie w oparciu o rzetelny wywiad z Klientem, zrozumienie jego potrzeb i wizji firmy.

Kreatywność
Zaangażowanie
Profesjonalizm
Trafna

Doświadczenie

Dotychczas miałam przyjemność współtworzyć wiele ciekawych projektów z inspirującymi Klientami – należą do nich m.in