projekt YouTube.

Od dawna przymierzałam się do wprowadzenia pewnych zmian w mojej działalności online. Ze względu na rozwijającą się firmę, konieczność budowania profesjonalnego portfolio i dostosowania odpowiednich treści na stronie trafna.pl, stwierdziłam, że najwyższy czas rozdzielić to co związane z moją pasją, stylem życia, a to co z pracą.

I właśnie dlatego, odważyłam się w końcu na coś, co jeszcze kilka lat temu, wydawało mi się całkowitym szaleństwem. Założyłam własny kanał na YouTubie. Nazwałam go „trafny slow”, i chciałabym, by było to miejsce pełne wszystkiego co jest mi bliskie i inspirujące. Także od tej pory, to właśnie tam, częściej posłuchacie o perfumach, o życiu w klimacie slow, za to tu będzie mieli okazję poczytać o pracy freelancera, o organizacji czas czy też o marketingowych ciekawostkach.

Nie wiem czy ten podział sprawdzi się na stałe, jednak na tą chwilę uważam, że to dobry krok i dobra decyzja. Zachęcam Was do zasubskrybowania mojego kanału, ale także do regularnych wizyt tutaj, na trafnej!

trafny slow – Zuzanna Trafna

Do zobaczenia!