Kilka trafnych słów

Kreatywna

Nic tak nie rozwija wyobraźni i kreatywności jak pisanie o zapachach. Dzięki mojemu doświadczeniu z zapachową branżą, nawet najtrudniejszy i najbardziej abstrakcyjny temat, nie stanowi dla mnie problemu.

Profesjonalna

Szanuję czas zarówno klientów jak i swój własny. Jasno określam formy współpracy i obowiązujące nas terminy, z których zawsze się wywiązuję. To podstawa profesjonalnej relacji.

Poza schematami

Dzięki pracy freelancerki, udało mi się uniknąć nawyków schematycznego myślenia, tak często obecnego w wielkich agencjach kreatywnych. Stawiam na pasję i oryginalność w każdym zawodowym projekcie.

Trafna Copywriterka

Nazywam się Zuza Trafna i chcąc wprowadzić odrobinę kreatywności do mojego życia w 2016 roku rozpoczęłam prace nad stworzeniem trafna.pl. Wtedy jeszcze nie sądziłam, że blog wkrótce przekształci się w mój sposób na życie i zmotywuje mnie do założenia firmy. Dziś jestem jednak pełnoetatową copywriterką i specjalistką od kreowania wizerunku w internecie, która swoją pasję przekształciła w sposób na życie. Realizuję się nie tylko od strony kreatywnej, ale także organizacyjnej i biznesowej. Jest to duże wyzwanie, które uczy patrzenia na każdy projekt zarówno z punktu widzenia specjalisty ds. marketingu, copywritera oraz przedsiębiorcy. Codziennie udowadniam moim czytelnikom, klientom, bliskim, że świadome życie, pasje i ideologię slow life, można połączyć z biznesem i odnosić dzięki temu sukcesy.

TRAFNA.PL

Trafna.pl, to moja zawodowa wizytówka, która przedstawia moje umiejętności i wskazuje na to, jakimi wartościami kieruję się w życiu osobistym i biznesowym.​

SUKCES

Moim największym sukcesem, jest zadowolenie i satysfakcja Klientów, która ściśle wiąże się ze wzrostem zysków w ich firmach.

ZAUFANIE

Każda decyzja o rozpoczęciu współpracy, to deklaracja zaufania. Bardzo to szanuję i zawsze robię wszystko, by tego zaufania i oczekiwań Klientów nigdy nie zawieść.