Jak działam?

Kim jestem?

Freelancerem, działającym według własnych zasad, które pozwalają mi na pełne zaangażowanie w każdy rozpoczęty projekt.

Bardzo cenię jasny i czytelny przekaz każdego komunikatu, treści, reklamy. A jeśli dodatkowo ujęty jest on w kreatywny/zabawny czy też wręcz sprytny sposób, śmiało można wtedy mówić o marketingowym sukcesie. I to jest właśnie, zawsze mój cel.

Zasady

Unikam zleceń, których założenia są całkowicie sprzeczne z moimi przekonaniami i podejściem do profesjonalnego kreowania wizerunku. Dlatego też, nie podejmuję się np. zleceń nastawionych na powtarzanie fraz pozycjonujących, z których wychodzi jeden wielki bełkot, zamiast sensownego przekazu.

Wielokrotnie zdarzało mi się, że Klient podsyłał mi do korekty teksty przygotowane przez speców od pozycjonowania, których po prostu nie dało się czytać. I co z tego, że dzięki kluczowym frazom, ruch na stronie będzie większy, skoro tych co tam się pojawią odstraszą banalne, niepoprawne czy też nieskuteczne teksty?

Współpraca

Decydując się na współpracę ze mną, możesz oczekiwać szybkiej odpowiedzi, profesjonalnego podejścia do tematu, podanego konkretnego terminu realizacji projektu, i oczywiście tekstów i wyników, które spełnią Twoje oczekiwania.

Każdy projekt buduję na autentyczności – nie uznaję naginania rzeczywistości, zwłaszcza, że wystarczy jedynie umiejętne pokazanie prawdziwych zalet i przewagi nad konkurencją, by osiągnąć marketingowy sukces.

W przeciwieństwie do większości freelancerów, pracuję w ściśle określonych godzinach – także bez problemu skontaktujesz się ze mną pomiędzy 8:00 a 16:00, co zdecydowanie ułatwi naszą współpracę.

Nie otrzymasz ode mnie szablonowego cennika, ponieważ każde zlecenie wiąże się z indywidualną wyceną, uzależnioną od oszacowania czasu pracy, który wymaga dany projekt. 

Konsultacje i szkolenia

Bardzo lubię dzielić się swoją wiedzą i pomysłami, dlatego też coraz częściej współpracuję z Klientami, nie jako bezpośredni wykonawca projektu, a jego konsultant. Jest to niezwykle satysfakcjonująca forma współpracy, dzięki której Klient, nie tylko zyskuje na efektach naszej strategii marketingowej, ale także wiele się uczy. 

COPYWRITING99%
skillbar
MARKIETING88%
skillbar
SOCIAL MEDIA85%
skillbar
KREOWANIE WIZERUNKU75%
skillbar

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, nie posiadam gotowych szablonów artykułów na firmowe blogi czy branżowych schematów contentów social media, ponieważ dobry tekst może powstać jedynie w oparciu o rzetelny wywiad z Klientem, zrozumienie jego potrzeb i wizji firmy.

Kreatywność
Zaangażowanie
Profesjonalizm
Trafna

Doświadczenie

Dotychczas miałam przyjemność współtworzyć wiele ciekawych projektów z inspirującymi Klientami – należą do nich m.in